Aktuality

PB PEPETONI RC Rally Team bojoval s časem ve Světlé

27. března 2018

Jedenáctý ročník RC Rally ve Světlé nad Sázavou pod taktovkou ředitele soutěže Vaška Balouna je již za námi, tak se pojďme podívat, jak si PB PEPETONI RC Rally Team soutěž užíval. Na startu tradičně skvěle připravené soutěže se sešlo celkem třicet čtyři speciálů, z toho pět  v kategorii dvoukolek. Dále bylo startovní pole rozděleno do tříd junior, junior+ a senior. Soutěžilo se i v kategorii týmů a těch bylo celkem deset.

FB [ celý článek » ]

Týmové vozy a angažmá pilotů 2018

26. března 2018

Přinášíme fotogalerie vozů, se kterými bude tým PB PEPETONI brázdit tratě RC Rally v letošní sezóně. S vozy Škoda fabia S2000 budou, jak již bylo dříve uvedeno, pravidelně startovat týmová jednička a dvojka Kája s Jardou. Ty však v případě nepřítomnosti mohou zaskočit další týmoví piloti Petr s Káťou. Petr bude jinak jako týmová trojka pravidelně startovat v kategorii 2WD s vozem Lancia 037 Rally a tým příležitostně doplní Káťa z pozice čtyřky s vozem Lancia Delta HF Integrale v barvách Repsol.

FB [ celý článek » ]

Do prvních závodů nám zbývá jeden týden!

16. března 2018

...a tým PB PEPETONI je připraven. Tým se vrací k původnímu názvu, namísto PEPETONI GR, který se používal v době, kdy za tým závodila pouze krásnější polovina světa a to Kája s Káťou. Zbývá doladit pár drobností a může začít tradiční předstartovní nervozita, bez které nelze podat na trati perfektní výkon.
 

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI v roce 2018

12. března 2018

PB PEPETONI RC Rally Team připravil do své dvanácté sezóny pořádné překvapení. Dalo by se říct, že tým od svého počátku využívá soutěžní vozy z celého světa. Nejdříve to bylo Subaru, jako další přišel na řadu Peugeot a to hned ve třech modifikacích. Na další čtyři roky se tým upsal divoké a krásné Lancii. A na konec zase Japonec. S vozy Corolla a Celica závodil principál a jeho smečka další dva roky.

FB [ celý článek » ]

1 2