Aktuality

Fabia R5 podruhé

12. dubna 2019

Dokompletovali jsme základní závodní techniku pro letošní sezónu. Teď budeme pracovat na klientských vozech. Včerejším přírůstkem je druhý vůz ŠKODA Fabia R5 v barvách Sylvaina Michela, ve kterých vloni úspěšně absolvoval šotolinové mistrovství Francie. Letos bude s tímto vozem závodit Kája a její první start je naplánován už na zítra, na druhý podnik táborského šampionátu do Křemže.

(pj)

Mládež PBP s nejmodernější technikou

21. března 2019

Letos budou týmoví mladíci Kája a Jarda startovat s vozy ŠKODA Fabia R5. Již dříve jsme uvedli, že se týmu podařilo pro tento rok uzavřít velmi zajímavou smlouvu pro naše začínající závodníky a první vlaštovka je po dvouměsíčním čekání konečně tady.  

FB [ celý článek » ]


Letos navazujeme na příběh z roku 1980

6. ledna 2019

Jak již bylo koncem loňského roku na 11. Mikula Show odhaleno, PB PEPETONI RC Rally Team letos mění hned několik věcí. Hlavním závodním programem bude již představená předokolová technika VOLKSWAGEN Golf GTI MK1, která má předlohu v účasti těchto vozů z týmu VOLKSWAGEN Holland na Rallye Monte Carlo 1980. Červeno bílé Golfy tenkrát pilotovali Gijs van Lennep a Ben Pon.

FB [ celý článek » ]

PF 2019

27. prosince 2018


foto: Tomáš Šena

Všichni v týmu PB PEPETONI přejeme všem kamarádům závodníkům klidné prožití posledních dní roku 2018 a dobrý start do Rychlostní Zkoušky s číslem 2019!

(pj)

1. start Golfů se podařilo proměnit ve vítězství

30. listopadu 2018

Předminulou sobotu 17. listopadu 2018 se na volném závodě Mikula Show již tradičně organizovaném v Kněžicích při příležitosti vyhlášení výsledků sezóny RCRT podařilo týmu PB PEPETONI vybojovat vítězství. Výsledek je o to cennější, že se tak stalo při premiéře závodní techniky pro příští rok a zároveň při představení týmového programu do nadcházející sezóny.

FB [ celý článek » ]